Поиск

 
 
Очистить выбор
 
Очистить выбор 
Очистить выбор
Расширенный поиск
Фильтры:  Работа без квалификации (За последнее аремя) : Список всех категорий
Очистить ключевые слова для поиска
Активны некоторые поисковые фильтры • Отключить фильтры

Опубликована Наименование Код вакансии Опыт работы Расположение Категория
10 Авг, 2017 Упаковщицы (Польша) 08311502-NWS 1-2 года Польша

Работа без квалификации
10 Авг, 2017 Разнорабочий (Польша) 08271502-NWS 1-2 года Kowary

Работа без квалификации
10 Авг, 2017 Физический работник на завод сегрегации сухих отходов (Польша) 08261506-K-AS 1-2 года Бельсько-Бяла

Работа без квалификации
03 Авг, 2017 Физический работник-склад одежды секонд-хенд (Польша) 07291505-NWS 1-2 года Starogard Gdanski

Работа без квалификации
03 Авг, 2017 Cортировщики секонд-хенда (Польша) 08261503-K-FR Без опыта работы Познань

Работа без квалификации
03 Авг, 2017 Упаковщик (Польша) 08251507-NCM 1-2 года Toruń

Работа без квалификации
03 Авг, 2017 Разнорабочий (разделка птицы) (Польша) 08251503-NPP 1-2 года Польша

Работа без квалификации
01 Авг, 2017 Pазнорабочий на яйце фабрику (Польша) 08211504-K-WE Без опыта работы Wałbrzych

Работа без квалификации
24 Июль, 2017 Работники на изготовление праздничных венков (Польша) 08201503-К-CE Без опыта работы Gorzów Wielkopolski

Работа без квалификации
20 Июль, 2017 Работница при продукции цветочных горшков (Польша) 08101503-NTM Без опыта работы Kraków

Работа без квалификации
20 Июль, 2017 Физический работник - упаковка шоколадных изделий (игрушки) (Польша) 08101504-NVK 1-2 года Łowicz

Работа без квалификации
18 Июль, 2017 Физический работник - сбор и упаковка листьев табака (Польша) 07291506-NWS 1-2 года Parczewo возле Люблина

Работа без квалификации
18 Июль, 2017 Разнорабочие на сбор капусты (Польша) 07221508-NUL 1-2 года Gdynia

Работа без квалификации
18 Июль, 2017 Разнорабочие на склад с фруктами и овощами (грузчик) (Польша) 07221507-NUL 1-2 года Toruń

Работа без квалификации
17 Июль, 2017 Разнорабочие (Польша) 07201504\_NVL 1-2 года Poznan

Работа без квалификации
17 Июль, 2017 Разнорабочие в убойний цех при мясокомбинате (Польша) 07201503\_NVL 1-2 года Kalisz

Работа без квалификации
17 Июль, 2017 Посудомойщица (Польша) 07171507-NVL 1-2 года Warszawa

Работа без квалификации
17 Июль, 2017 Разнорабочие на куриный завод (Польша) 05061502-NVL 1-2 года Warszawa

Работа без квалификации
14 Июль, 2017 Разнорабочие в цех по сбору грибов на экспорт (Польша) 05051502-NVL 1-2 года Mikołajki

Работа без квалификации
13 Июль, 2017 Разнорабочий (Польша) 07011503-NSL 1-2 года Poznań

Работа без квалификации
Показать:  

СУВОРА ПРАВДА ПРО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ЗА КОРДОНОМ

Ми надіємось, що прийде час, коли ми будемо допомагати у працевлаштуванні за кордоном не через скрутне становище у нашій країні, а тому, що українці – найкращі у світі люди і професіонали!

А ПОКИ ЩО – СУВОРА ПРАВДА ПРО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ЗА КОРДОНОМ

Дещо про візи

Закордонні ВІЗИ має право видавати виключно ПОСОЛЬСТВО чи КОНСУЛЬСТВО! Офіційний Пункт прийому візових анкет (так званий ВІЗОВИЙ ЦЕНТР) лише приймає ваші документи, і працівники ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ жодним чином не впливають на рішення Генерального Консульства.

Адреси Офіційних Пунктів прийому візових анкет :  http://visacenter-ukraine.com/allcenters.shtml

Тому усі інші (комерційні, приватні) установи та компанії, які називаюсь себе візовими центрами – лише посередники, і тим більше НЕ МАЮТЬ ЖОДНОГО ВПЛИВУ  на прийняття рішення про видачу візи. Проте вони допоможуть  вам правильно оформити документи і прискорять вашу реєстрацію  у черзі на подачу документів до офіційного Пункту прийому візових анкет. Ви повинні розуміти, що у разі звернення до посередника, Ви будете платити саме за цю послугу, а НЕ ЗА ОТРИМАННЯ ВІЗИ; а частина ваших коштів піде на хабаря котромусь із працівників офіційного візового центру. Тому у разі відмови вам у видачі візи – не звинувачуйте у цьому посередника! Не хочете витрачати зайві гроші – ідіть і робіть все самостійно.

Вам не подобається? Але ж це правда!

 

Тепер про посередництво у працевлаштуванні за кордоном

Закони України у сфері працевлаштування за кордоном дуже жорсткі по відношенню до посередників. Проте дотримуючись норм закону (як, наприклад, це робимо ми), все ж можна задовольняти попит на такі послуги. 

Ми – продаємо, ви – купуєте. Наш товар – це наші знання ринку праці, наші контакти і зв’язки з закордонними роботодавцями, наша відповідальність перед законодавчими органами України. Саме за це ви нам платите: за знання, контакти і відповідальність. Маєте усе це? Тоді посередник вам не потрібен. Не маєте – звертайтесь, поділимось. Це наша робота, і за цю роботу ми отримуємо оплату. А що, ви працюєте безкоштовно?

За законом Роботодавець надає посереднику проект трудового договору, який ви будете підписувати у країні працевлаштування. Проте жоден посередник не має впливу на закордонного роботодавця, а тому не несе відповідальність за дії Роботодавця, якщо не доведено наміру і факту торгівлі людьми. Посередники з працевлаштування таких намірів не мають, і таких фактів довести неможливо (звичайно, я маю на увазі легальних і ліцензованих Посередників, таких, як ми). Почитайте закони. Ви будете здивовані – але це правда.

Тому у разі будь-яких порушень з боку Роботодавця не потрібно тікати з країни, і особливо не потрібно погрожувати усілякими розправами посереднику. Не потрібно вимагати від посередника грошей і вибачень – адже порушив закон не посередник, а закордонний Роботодавець. Не потрібно винаймати юриста і писати безліч скарг: чесний юрист одразу вам скаже, що це марна справа, а нечесний візьме з вас гроші, а потім скаже те саме. Занадто жорстко? Вибачайте, але і це правда.

А що робити при такій неприємності? Насамперед  пояснити ситуацію представнику Роботодавця. Наголошую: не «качати права», а саме поговорити. Всі люди, і все можна владнати.

Не вийшло – тоді можна просто чемно звернутись до нас. Ми своїх не кидаємо у біді, і постараємось допомогти, наприклад, перевести на іншу роботу або до іншого роботодавця. Знову наголошую: ми не зобов’язані цього робити, але з власного бажання допомагаємо, якщо є така можливість. Просто попросіть!

А тепер про головне: НАКИПІЛО!

Ви доросла повнолітня людина. Ви самостійно прийняли рішення про працевлаштування за кордоном. Ви свідомо, при повному розумі і тверезій пам’яті, підписуєте договір з роботодавцем і зобов’язуєтесь виконувати певні дії у певному обсязі. Звідки, скажіть, тоді це обурення, коли від вас вимагають саме виконання ваших обов’язків? Чому ви вважаєте, що за кордоном вам будуть платити лише за щастя вас бачити? Це – сувора правда.

Роботодавець за кордоном НЕ ЗОБОВЯЗАНИЙ зустрічати вас на вокзалі з квітами і шампанським. Коли ми вам кажемо, що доїзд до місця роботи самостійний – то маємо на увазі саме місце роботи. Не кордон, не вокзал, і не автобусну зупинку! Навіщо тягти за собою чотири величезні валізи, і влаштовувати істерику, бо це дуже важко?

Роботодавцям чомусь не подобається, коли робітник прибуває на місце роботи неохайним, неголеним  та «після вчорашнього». А вам би сподобався п’яний слюсар у брудних черевиках, який нібито повинен полагодити кран, але насправді просто вимагає від вас грошей? Та ще й намагається встановлювати у вашому домі свої правила?

Роботодавці – насамперед бізнесмени. Вони приймають на роботу закордонних працівників  тому, що це їм вигідно.  Вони витрачають певні кошти, щоб зареєструвати кожного закордонного працівника, і сплачують певні податки, встановлені законом. Якщо закордонний працівник самовільно та без попередження залишає своє робоче місце і зникає у невідомому напрямку (а насправді – вирішує самостійно шукати іншу роботу) роботодавець несе збитки.  Це ж зрозуміло? Тоді навіщо дивуватися, що вашу візу буде заблоковано, і ви більше ніколи не зможете виїхати до цієї країни? Хто, крім вас, винуватий у такій ситуації?

І наостанок:

Дякую за те, що ви дочитали цей пост до кінця. Дуже дякую тим 99% наших клієнтів, яких воно не стосується. Прошу порозуміння у тих, про кого це написано. І незважаючи на все ми надіємось, що прийде час, коли ми будемо допомагати у працевлаштуванні за кордоном не через скрутне становище у нашій країні, а тому, що українці – найкращі у світі люди і професіонали!

З глибокою повагою до всіх

керівник агенції CityWork – Катерина Березняк .

Рассылка

Подпишись на рассылку и будь в курсе событий